ریل حرکتی زنجیری ( ترولی حرکتی زنجیری) اصل ژاپن

ریل حرکتی زنجیری ( ترولی حرکتی زنجیری) اصل ژاپن

 برای جابه جایی اجسام سنگین در جهت عمودی، می توان از جرثقیل های دستی استفاده کرد. اما با توجه به ساختار اولیه جرثقیل های دستی تنها حرکت عمودی اجسام توسط این جرثقیل ها امکان پذیر است. اما فرض کنید می خواهیم اجسام را در یک راستای خاص به صورت افقی نیز جابجا کنیم. برای این کار کافی است که جرثقیل دستی به یک ریل حرکتی ( ترولی حرکتی) متصل نماییم.

     ترولی حرکتی به ریل مخصوص خود (تیر آهن) متصل شده و با چرخ های تعبیه شده در آن به سادگی در راستای ریل(تیر آهن) حرکت می کند. در بخش پایینی ترولی حرکتی محلی برای آویز کردن جرثقیل دستی وجود دارد. بنابراین با ترکیب جرثقیل دستی و ترولی حرکتی شما می توانید اجسام را به صورت عمودی و افقی در راستای یک ریل(تیر آهن) جابه جا نمایید.

     در ریل حرکتی زنجیری (ترولی زنجیری) حرکت افقی به کمک یک زنجیر 3 متری صورت میگیرد. این زنجیر به صورت عمودی به طرفین کشیده شده و باعث جابه جایی ریل حرکتی ( ترولی حرکتی) در راستای ریل(تیر آهن) خواهد شد.

در تصویر زیر ساختار داخلی ترولی را نسبت به ریل(تیر آهن) خواهیم دید.

تفاوت مدل AP و  AG در ترولی حرکتی ویتال

برند معتبر “ویتال” ریل حرکتی ( ترولی حرکتی ) را در دو نوع مختلف تولید کرده است؛ “ترولی حرکتی ساده” با نام تجاری AP و “ترولی حرکتی زنجیری”با نام تجاری AG.

ویژگی های ریل حرکتی زنجیری ( ترولی حرکتی زنجیری) اصل ژاپن

-این محصول با 9 سایز متفاوت ریل (تیر آهن) تطبیق پذیر است.

-نصب آسان.

-استفاده از بلبرنگ های آکبند و مطمئن.

-مناسب برای ریل(تیر آهن) های نوع H.

-حرکت آسان در راستای ریل ( تیر آهن).


کشور سازنده

     یکی از اصول کاری در مجموعه “سماتولز” اصل صداقت است. طبق این اصل توضیحات لازم درباره “کشور سازنده”، “کیفیت” و “نکات مثبت و منفی”  در بخش توضیحات محصول ارائه می شود.

     نکته اصلی در هنگام خرید این محصول دقت به اصل بودن و ساخته شدن در شرکت اصلی “ویتال در کشور ژاپن” می باشد. محصول حاضر که توسط مجموعه “سماتولز” ارائه می گردد، محصول اصلی ساخت کشور ژاپن و در کارخانه اصلی “ویتال” می باشد.

 

 

 

امکانات و تجهیزات

     کیفیت این محصول با توجه به اصل بودن و کارخانه سازنده که “ویتال ژاپن” می باشد، بسیار بالا است. این محصول با توجه به اجزای به کار رفته در آن، بسیار حرفه ای می باشد، لذا پس از نصب با کمی روغن کاری به صورت مداوم، با کیفیت بالا برای شما کار خواهد کرد.

جدول تخصصی ریل حرکتی زنجیری ( ترولی حرکتی زنجیری) اصل ژاپن

     در این بخش جدول مشخصات فنی ریل حرکتی زنجیری (ترولی حرکتی زنجیری) اصل ژاپن مشاهده خواهد شد. در این جدول ابعاد محصول در تناژهای مختلف حداقل و حداکثر سایز ریل(تیرآهن) و وزن محصول مشاهده می شود.

     در شکل زیر نامگذاری مکان های مختلف محصول برای معرفی ابعاد قابل مشاهده است.(واحد اعداد میلیمتر است)


چاپ