جرثقیل دستی پولیفت

 

جرثقیل دستی پولیفت ویتال VR طرح ژاپن

 

جرثقیل دستی پولیفت ویتال طرح ژاپن

     تا کنون برای جابه جایی اجسام، انواع جرثقیل های دستی تولید شده اند. اما یکی از کاربردی ترین این جرثقیل ها، جرثقیل های دستی پولیفت می باشند که با کاربری ساده و سایز مناسب خود توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب نمایند. این نوع از جرثقیل های دستی به همراه زنجیر باربرداری به طول 3 متر توانایی جابه جایی اجسام در راستای عمودی به جهت بالا و پایین، کشیدن اشیا در یک راستای خاص و همچنین کمک برای بسته بندی های بزرگ را دارد. بعد از نصب جرثقیل و متصل کردن بار مورد نظر به قلاب حرفه ای این جرثقیل، شما به سادگی می توانید با حرکت دستگیره پولیفت در راستای شعاع یک ربع دایره بار را به جهت مورد نظر بکشید.

     جرثقیل دستی پولیفت ویتال با ساختار خاص خود در مکان هایی که کاربر توانایی دسترسی به خود جرثقیل را دارد بسیار مناسب است زیرا برای کار با جرثقیل باید کاربر به خود دستگاه نزدیک باشد تا بتواند دستگیره را در راستای مناسب جابه جا نماید. یکی دیگر از ویژگی های خاص این نوع از جرثقیل های دستی توانایی کشش در تمام زاویه ها می باشد. لذا شما به سادگی می توانید در راستای کاملا افقی اشیا را به سمت جرثقیل بکشید.

 

ویژگی های جرثقیل دستی پولیفت ویتال VR طرح ژاپن

-تغییر حالت اتوماتیک به حالت”قرقره آزاد”:

     بعد از رها کردن حلقه “جرثقیل دستی پولیفت”، از بار، و چرخش فلکه  با یک حرکت کوچک زنجیر به سمت پایین زنجیر آزاد شده و می تواند به هر جهتی حرکت کند و در حالت آماده به کار قرار گیرد. در این حالت اگر نیاز باشد دوباره  بار را جابه جا نمایید، با آویز کردن بار به حلقه(تحمل وزن بار توسط جرثقیل) و بستن فلکه در جلوی جرثقیل پولیفت، جرثقیل به صورت اتوماتیک دوباره فعال شده و می تواند اشیا را جابه جا نماید. این ویژگی یکی از دلایل متمایز شدن این نوع جرثقیل می باشد که سرعت کار را به شدت افزایش می دهد.

-نگهداری آسان:

     “جرثقیل دستی پولیفت ویتال” با سادگی در طراحی و تعداد قطعات کم، امکان نگهداری آسان از این محصول را به کاربر می دهد.

-زنجیر روکش دار:

     زنجیر به کار رفته در این نوع “جرثقیل دستی پولیفت” با ساختار محکم خود (گام پیچشی محکم) قابلیت جلوگیری از زنگ زدگی و همچنین امکان حرکت بدون لرزشِ بار را به ما می دهد.

امکانات و تجهیزات محصول

     در “جرثقیل های دستی پولیفت ویتال” از مواد اولیه با کیفیت بالا برای زنجیر ، قلاب، پرس و دیگر قسمت های پولیفت استفاده شده است. اجزای جرثقیل دستی پولیفت ویتال مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است. مجموعه “سما تولز” با توجه به حساسیت در مورد این محصولات قبل از تحویل نهایی این محصولات بررسی تخصصی را نیز انجام می دهد تا شما با خیالی آسوده تر از “جرثقیل دستی پولیفت” استفاده نمایید.

 

جدول مشخصات فنی جرثقیل دستی پولیفت ویتال VR طرح ژاپن

در ادامه جدول مشخصات فنی جرثقیل دستی پولیفت ویتال در توناژ های مختلف قابل مشاهده است. (واحد ستون هایی که ذکر نشده است میلیمتر می باشد)


چاپ