سیم بکسل نتاب

سیم بکسل نتاب

فروشگاه سما تولز تامین کننده انواع سیم بکسل نتاب در سایز و بافت های مختلف

سیم بکسل نتاب ساختار ویژه ای از سیم بکسل است که به سبب نوع ساختار زمانی که تحت بار قرار میگیرد در برابر پیچش مقاومت میکند. استفاده از این نوع سیم بکسل مخصوصا در جرثقیل ها که چرخش بار در ارتفاعات باعث عدم تعادل و لنگر میشود و میتواند خسارات مالی و جانی بسیار زیادی را سبب شود بسیار مرسوم است .


سیم بکسل های نتاب به سبب تراکم بالای لایه ها و استرند نسبت به دیگر سیم بکسل ها سایش لایه ای بیشتری دارند ، این در حالی است که مقاومت کششی و بسیار بالای این ساختارها باعث شده که بعنوان مناسبترین انتخاب برای انواع جرثقیل در نظر گرفته میشوند.

سیم بکسل نتاب 7*19

سیم بکسل های نتاب در ایران معمولا با ساختار های 7*19 و 7*35 موجود هستند که در جرثقیل ها و تاور کرین ها استفاده بسیار دارند. به سبب حساسیت کار در تاور کرین ها گردش سیم بکسل باعث ایجاد گشتاور شده و خطرات زیادی را بهمراه دارد. این سیم بکسل بگونه ای تولید میشود که در برابر گردش و تابیدن مقابله میکند و از این نظر بسیار مناسب با کاربری جرثقیل ها میباشد.

 

سیم بکسل نتاب 7*35

این ساختار سیم بکسل از 35 استرند تشکیل شده که هر یک دارای 7 مفتول هستند . این سیم بکسل دارای انعطاف بسیار بالایی بوده و در عین حال نتاب بوده در برابر پیچش مقاومت میکند. از نظر استحکام کششی در رده های بالا بوده و بسیار مناسب برای تاور کرین ها و چاههای حفاری است . این سیم بکسل گاهی بصورت کمپکت نیز تولید میشود که مقاومت سایشی بالایی را برای آن ایجاد  کرده و طول عمر بالا میرود. هرچند باید در نظر داشت که تولید سیم بکسل کمپکت پیچیده تر بوده و نیاز به تکنولوژی مدرن تری دارد و از این رو این سیم بکسل ها قیمت بالا تری دارند.

 

سیم بکسل نتاب 19*19

این سیم بکسل دارای 19 استرند است که هر استرند خود از 19 مفتول ساخته شده . این سیم بکسل انعطاف بسیار بالایی داشته و در برابر کشش استحکام بسیار بالایی دارد و در صورتی که بصورت کمپکت تولید شود مقاومت سایشی بسیار بالایی نیز از خود نشان میدهد و از این رو گزینه بسیار مناسبی برای حفاریها و تاورکرین ها محسوب میشود.

 

سیم بکسل نتاب 7*34

تفاوت این سیم بکسل با ساختار 7*35 دارا بودن مغزی کناف است . این سیم بکسل به سبب تعداد بالای استرند انعطاف بسیار بالایی داشته در برابر تابیدن مقاومت خوبی دارد. این سیم بکسل نه تنها برای تاور کرین ها استفاده میشود بلکه کاربری عمومی نیز دارد.

 

جهت دریافت مشاوره و سفارش کالا خواهشمند است با ما تماس حاصل فرمائید.(اینجا کلیک نمائید)

تاریخ

07 مرداد 1398

برچسب ها

سیم بکسل